Trenerzy-Instruktorzy
Godziny zajęć
Sekcja pływacka
Doskonalenie pływania
Nauka pływania
Nauka pływania 4,5,6-latków
Kalendarz
Wyniki

Trenerzy-Instruktorzy
Sekcja LA
Kalendarz
Wyniki

Aktualności


Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

VIII edycja 11.10.2019
Wstępne wyniki dzsiejszych zawodów
K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:37.20 259
K-02 SZCZYGIEŁ HELENA 00:51.58 97
K-02 FRIMLOVA SOFIE 00:57.36 70
K-02 CHRYCZYK ZOFIA 01:04.46 49
K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:36.13 283
K-03 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:39.28 220
K-03 PROC ZOFIA 00:58.98 65
K-04 ZABRZESKA KINGA 00:33.30 361
K-04 MROWIEC KAROLINA 00:36.13 283
K-05 KONOPACKA ANNA 00:33.70 349
K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35.25 305
K-05 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:39.68 213
K-08 BURDELAK AGNIESZKA 00:30.25 482
M-02 CIZEK JAROMIR 00:45.95 86
M-03 MAZUR HUBERT 00:41.94 113
M-03 SZULC ANTONII 00:42.02 112
M-03 SZCZYGIEŁ KAROL 01:09.10 25
M-04 PROC SZYMON 00:37.45 159
M-04 ATES ŁUKASZ 00:39.14 139
M-04 ZAGRODNY KACPER 00:43.54 101
M-04 DUDEK MAKS 00:52.02 59
M-05 BUCZAKOWSKI SZYMON 00:27.60 397
M-06 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:31.30 272
M-06 ŁUKASZYK KAROL 00:32.30 248
M-07 DUBANIEWICZ KAROL 00:29.98 310
M-11 OLSCHOWKA TOMASZ 00:32.51 243
M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:39.82 132
M-13 MAZURKIEWICZ JACEK 01:03.50 32


Wyniki po 8 edycjach będą zamieszczone w zakładce Wyniki Jutro po południu.

Jan Chryczyk

Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

VIII edycja rozpocznie się 11.10.2019 w piątek o 19.15

Zapraszamy
Jan Chryczyk

Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

VII edycja 13.09.2019
Wstępne wyniki dzsiejszych zawodów
GRUPA Nazwisko i Imię Wynik Punkty
K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:37,73 248
K-02 SZCZYGIEŁ HELENA 00:50,81 101
K-02 FRIMLOVA SOFIE 00:52,65 91
K-02 BEDNARCZYK BLANKA 01:01,36 57
K-02 CHRYCZYK ZOFIA 01:02,41 54
K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:36,36 277
K-03 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:39,48 217
K-03 PROC ZOFIA 00:58,78 65
K-04 ZABRZESKA KINGA 00:34,23 333
K-04 MROWIEC KAROLINA 00:36,23 280
K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:40,18 205
K-04 KOSSAK ALEKSANDRA 00:42,80 170
K-04 DUDEK MAKSYMILIAN 00:53,52 87
K-05 KONOPACKA ANNA 00:33,81 345
K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34,26 332
K-05 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:39,24 221
K-08 BURDELAK AGNIESZKA 00:30,08 490
K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 01:00,67 59
M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:39,59 134
M-03 KURCZEK KACPER 00:41,72 115
M-03 MAZUR HUBERT 00:42,12 111
M-03 SZCZYGIEŁ KAROL 01:28,55 12
M-04 MIKOŁAJCZYK FILIP 00:34,41 205
M-04 PROC SZYMON 00:39,04 140
M-04 ZAGRODNY KACPER 00:39,63 134
M-04 ATES ŁUKASZ 00:40,62 124
M-05 BUCZAKOWSKI SZYMON 00:27,80 389
M-06 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:31,14 277
M-06 ŁUKASZYK KAROL 00:32,81 236
M-07 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,23 334
M-11 OLSCHOWKA TOMASZ 00:34,30 207
M-13 MAZURKIEWICZ JACEK 01:01,98 35
M-15 VESELY JAN 00:45,98 86

Wyniki po 7 edycjach będą zamieszczone w zakładce Wyniki Jutropo południu.

Jan Chryczyk

Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

VII edycja rozpocznie się 13.09.2019 w piątek o 19.15
Zapraszamy
Jan Chryczyk

UWAGA

Zajęcia prowadzone na basenie przez ULKS Wodny Świat rozpoczynają się od 2 września w godzinach jak przed wakacjami.


UWAGA

ULKS Wodny Świat ogłasza nabór dzieci w wieku od 4 do 7 lat do grup nauki pływania. Zapisów proszę dokonywać :
    -wysyłając zgłoszenie na email chryczyk2@wp.pl
      -dzwoniąc na nr 606374080 w godzinach 19.00-20.00od pon. do pt.

      Zebranie organizacyjne odbędzie się 12 września o godzinie 15.00 na terenie Aquaparku Wodny Świat w kawiarni . Na zebranie zapraszamy tylko rodziców. Planujemy rozpocząć zajęcia w poniedziałek 16 września.
      .

      Jan Chryczyk

      Zgrupowanie - Krośnice

      Zdjęcia ze zgrupowania znajdują się w zakładce galeria.


      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      VI edycja 14.06.2019
      Wyniki po VI edycjach w zakładce z wynikami
      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      VI edycja 14.06.2019
      Wstępne wyniki dzsiejszych zawodów
      GRUPA Nazwisko i Imię Wynik Punkty
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:37,08 262
      K-02 BEDNARCZYK BLANKA 00:55,42 78
      K-02 SZCZYGIEŁ HELENA 00:57,16 71
      K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:36,95 264
      K-03 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:39,35 219
      K-03 PROC ZOFIA 00:57,62 69
      K-04 ZABRZESKA KINGA 00:33,32 361
      K-04 MROWIEC KAROLINA 00:36,26 280
      K-04 GAŁECKA ANNA 00:40,13 206
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:40,49 201
      K-04 KOSSAK ALEKSANDRA 00:44,04 156
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:33,56 353
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34,31 330
      K-05 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:40,42 202
      K-06 DOPART MARTYNA 00:31,71 419
      K-10 BURDELAK AGNIESZKA 0:30,02 493
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:58,24 67
      M-02 CIZEK JAROMIR 01:02,45 34
      M-02 SAMOCIUK FILIP 01:16,57 18
      M-03 KURCZEK KACPER 00:42,33 110
      M-03 SZULC ANTONI 00:44,92 92
      M-03 MAZUR HUBERT 00:44,99 91
      M-03 SZCZYGIEŁ KAROL 01:22,46 14
      M-04 MIKOŁAJCZYK FILIP 00:34,93 196
      M-04 PROC SZYMON 00:39,26 138 2
      M-04 ATES ŁUKASZ 00:41,93 113 3
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:45,13 91
      M-04 DUDEK MAKSYMILIAN 00:49,78 67
      M-05 BUCZAKOWSKI SZYMON 00:28,13 375
      M-06 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:31,67 263
      M-06 ŁUKASZYK KAROL 00:31,92 257
      M-06 STWERTETCHKA MACIEJ 00:37,32 160
      M-07 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,34 331
      M-08 BURDELAK AGNIESZKA 00:30,02 309
      M-09 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:35,94 180
      M-11 OLSCHOWKA TOMASZ 00:35,48 187
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:39,98 130
      M-13 MAZURKIEWICZ JACEK 01:00,75 37
      M-15 GRYC HENRYK 00:38,22 149

      Wyniki po 6 edycjach będą zamieszczone w zakładce Wyniki Jutropo południu.

      Jan Chryczyk

      UWAGA

      KOLEJNA EDYCJA KUDOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ ODBĘDZIE SIĘ 14 Czerwca

      Liga rozpocznie się o 18.30 ze względu na zawodników , którzy chcą w tym dniu uczestniczyć w Lidze Kłodzkiej. Nasze zawody potrwają do 19.30. Losowanie nagród odbędzie się jednak o 19.15. Uczestników Ligi Kłodzkiej prosimy o zgłaszanie się w pierwszych seriach.


      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      V edycja 10.05.2019
      Wstępne wyniki dzisiaj zostaną złączone.W majowej edycji wystartowało 36 zawodniczek i zawodników. Zmieniła się nam częściowo forma finansowenia, teraz opłaty za wstęp na basen dokonujemy w kasie basenu .
      Wyniki V edycji i po V edycjach w zakładce z wynikami.

      Jan Chryczyk

      UWAGA

      KOLEJNA EDYCJA KUDOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ ODBĘDZIE SIĘ 10 MAJA
      Zapraszamy na 19.15 .


      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      IV edycja 5.04.2019
      Wstępne wyniki dzsiejszych zawodów
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:38,23 239
      K-02 BEDNARCZYK BLANKA 00:52,36 93
      K-02 HAUKOVA BARBORA 00:53,08 89
      K-02 FRIMLOVA SOFIE 00:55,15 79
      K-03 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:38,73 230
      K-03 PROC ZOFIA 00:58,96 65
      K-04 ZABRZESKA KINGA 00:34,17 334
      K-04 MROWIEC KAROLINA 00:36,41 276
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:38,42 235
      K-04 GAŁECKA ANNA 00:43,06 167
      K-04 KOSSAK ALEKSANDRA 00:43,33 164
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,77 291
      K-05 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:38,38 236
      M-02 CIZEK JAROMIR 00:59,60 39
      M-03 KURCZEK KACPER 00:44,13 97
      M-03 MAZUR HUBERT 00:48,57 73
      M-04 MIKOŁAJCZYK FILIP 00:36,16 176
      M-04 PROC SZYMON 00:41,23 119
      M-04 ATES ŁUKASZ 00:43,04 104
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:44,23 96
      M-05 BUCZAKOWSKI SZYMON 00:28,36 366
      M-06 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:30,95 282
      M-06 ŁUKASZYK KAROL 00:32,61 241
      M-06 STWERTETCHKA MACIEJ 00:37,56 157
      M-07 DUBANIEWICZ KAROL 00:28,59 357
      M-11 OLSCHOWKA TOMASZ 00:34,93 196
      M-13 MAZURKIEWICZ JACEK 00:59,22 40
      M-15 GRYC HENRYK 00:36,95 165
      Wyniki po 4 edycjach zamieszczone są w zakładce Wyniki.

      Jan Chryczyk

      UWAGA

      KOLEJNA EDYCJA KWIETNIOWA ODBĘDZIE SIĘ 5 KWIETNIA - W KUDOWIE MAMY DOSYĆ WAŻNĄUROCZYSTOŚĆ. PROSZĘ O PRZEKAZANIE INFORMACJI WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM.


      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      III edycja 8.03.2019
      Wstępne wyniki dzsiejszych zawodów
      W tej edycji wzięło udział 40 uczestników. K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:38,53
      K-02 SZCZYGIEŁ HELENA 00:50,72
      K-02 BEDNARCZYK BLANKA 00:53,77
      K-02 CHRYCZYK ZOFIA 00:56,60
      K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:37,74
      K-03 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:38,56
      K-03 ADAMIROVA LAURA 00:47,05
      K-03 PROC ZOFIA 00:59,30
      K-04 ZABRZESKA KINGA 00:34,62
      K-04 MROWIEC KAROLINA 00:36,73
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:38,72
      K-04 KOSSAK ALEKSANDRA 00:41,90
      K-04 GAŁECKA ANNA 00:42,46
      K-04 WIELGUS ANGELINA 00:43,40
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:34,14
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,00
      K-05 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:38,30
      K-06 DOPART MARTYNA 00:32,33
      K-07 RUTOVA HANA 00:33,87
      K-11 KILIŃSKA MAGDALENA 00:47,27
      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:41,40
      M-03 ŻYZAŃSKI ALAN 00:36,22
      M-03 KURCZEK KACPER 00:47,00
      M-03 SZULC ANTONI 00:45,73
      M-03 MAZUR HUBERT 00:51,96
      M-03 SZCZYGIEŁ KAROL 01:23,49
      M-04 ADAMIRA DOMINIK 00:39,90
      M-04 ATES ŁUKASZ 00:40,31
      M-04 PROC SZYMON 00:40,55
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:46,70
      M-04 DUDEK MAKSYMILIAN 00:54,16
      M-05 BUCZAKOWSKI SZYMON 00:30,40
      M-06 ŁUKASZYK KAROL 00:31,50
      M-06 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:31,80
      M-06 STWERTETCHKA MACIEJ 00:38,36
      M-06 MIELCZAREK MARCIN 00:38,90
      M-09 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:35,84
      M-13 MAZURKIEWICZ JACEK 00:59,21
      M-15 GRYC HENRYK 00:40,62
      Wyniki po 3 edycjach umieszczone są w zakładce Wyniki.
      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      Przypominam, że III edycja ligi odbędzie się 8 marca w piątek .
      Zapraszamy

      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      Wyniki po 2 edycjach w zakładce z wynikami !!.


      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V - II edycja _ 15 luty 2019

      Wyniki tej edycji .
      K-02 SZCZYGIEŁ HELENA 00:49,54 109
      K-02 HAUKOVA BARBORA 00:53,17 88
      K-2 FRIMLOVA SOFIE 0:54,57 82
      K-02 BEDNARCZYK BLANKA 00:58,10 68
      K-02 CHRYCZYK ZOFIA 01:00,09 61
      K-03 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:39,45 217
      M-03 SZULC ANTONI 00:46,96 129
      K-03 ADAMIROVA LAURA 00:47,43 125
      K-03 PROC ZOFIA 00:58,74 65
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:38,95 226
      K-04 GAŁECKA ANNA 00:42,57 173
      K-04 KOSSAK ALEKSANDRA 00:44,31 153
      K-04 WIELGUS ANGELINA 00:44,42 152
      M-04 DUDEK MAKSYMILIAN 00:53,07 89
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:33,66 350
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34,23 333
      K-07 RUTOVA HANA 00:33,73 348
      K-11 KILIŃSKA MAGDALENA 00:48,20 119
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:57,39 70
      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:44,50 94
      M-02 FRIMLOVA SOFIE 00:54,57 51
      M-02 CIZEK JAROMIR 00:58,01 42
      M-03 ŻYZAŃSKI ALAN 00:36,13 177
      M-03 KURCZEK KACPER 00:41,77 114
      M-03 MAZUR HUBERT 00:48,34 74
      M-03 SZCZYGIEŁ KAROL 01:37,86 8
      M-04 MIKOŁAJCZYK FILIP 00:35,22 191
      M-04 ADAMIRA DOMINIK 00:40,16 129
      M-04 PROC SZYMON 00:40,42 126
      M-04 ATES ŁUKASZ 00:42,49 109
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:44,82 92
      M-05 BUCZAKOWSKI SZYMON 00:30,04 308
      M-05 STANKIEWICZ JAKUB 00:41,54 116
      M-06 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:32,18 251
      M-06 ŁUKASZYK KAROL 00:32,43 245
      M-08 ERET KRZYSZTOF 00:48,76 72
      M-13 MAZURKIEWICZ JACEK 00:57,93 43
      M-15 GRYC HENRYK 00:38,80 143
      M-15 VESELY JAN 00:44,73 93
      W zawodach wzięło udział 38 zawodniczek i zawodników ,cieszy fakt ,że pojawiło się dużo nowych zawodników.
      Następna edycja odbędzie się 8 marca , a więc w DZIEŃ KOBIET - WOW- BEDZIE SIĘ DIAŁO
      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      Przypominam, że II edycja ligi odbędzie się 15 lutego w piątek .
      Zapraszamy

      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      Już po pierwszej edycji. Wystartowało w niej 30 zawodniczek i zawodników. Fajna , Miła atmosfera.
      Wśród uczestników rozlosowaliśmy dwie nagrody przekazane przez Park Narodowy Gór Stołowych.
      Wyniki na gorąco :
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:39,14 222
      K-02 CHRYCZYK ZOFIA 00:57,70 69
      K-02 FRIMLOVA SOFIE 00:58,92 40
      K-03 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:39,20 221
      K-03 ADAMIROVA LAURA 00:49,25 111
      K-03 PROC ZOFIA 00:59,09 64
      K-04 ZABRZESKA KINGA 00:34,86 315
      K-04 KRASOWSKA ZOFIA 00:42,20 177
      K-04 GAŁECKA ANNA 00:43,37 163
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:34,60 322
      K-05 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:39,50 216
      K-06 DOPART MARTYNA 00:31,70 419
      K-07 RUTOVA HANA 00:33,93 342
      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:42,50 108
      M-02 FRIMLOVA SOFIE 00:58,92 40
      M-03 SZPILA MIKOŁAJ 00:48,87 71
      M-04 MIKOŁAJCZYK FILIP 00:36,40 173
      M-04 ADAMIRA DOMINIK 00:39,70 133
      M-04 PROC SZYMON 00:41,92 113
      M-04 ATES ŁUKASZ 00:42,06 112
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:43,64 100
      K-04 DUDEK MAKSYMILIAN 00:49,74 108
      M-05 BUCZAKOWSKI SZYMON 00:30,30 300
      M-05 STANKIEWICZ JAKUB 00:43,44 102
      M-06 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:32,25 249
      M-06 ŁUKASZYK KAROL 00:32,11 252
      M-07 DUBANIEWICZ KAROL 00:31,03 279
      M-09 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:35,93 180
      M-11 OLSCHOWKA TOMASZ 00:32,60 241
      M-15 GRYC HENRYK 00:39,25 138
      Do zobaczenia 15 lutego.

      Jan Chryczyk
      Kudowska Amatorska Liga Pływacka sezon V

      Rozpoczynamy kolejny sezon Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej
      11 stycznia ,a więc w drugi piątek miesiąca o 19.15 pierwsze starty. Regulamin dostępny w zakładce Regulaminy, tam też jet karta startowa , którą trzeba wydrukować i wypełnić.
      Proszę na drugiej stronie wydrukować kartę startową str 2 z oświadczeniami i miejscem na podpis ,który jet zgodą na warunki regulaminu i zgodą na wykorzystanie wizerunku uczestnika w celu promocji imprezy.
      Zapraszamy

      Jan Chryczyk
      Kudowska Amatorska Liga Pływacka

      W piątek 7 grudnia zakonczyliśmy IX edycją zawodów 4 sezon KALP.
      Podsumowania dokonaliśmy w restauracji Retro w obecności Burmistrz Kudowy Zdroju Pani Anety Potocznej oraz Przewodniczącej Komisji Oświaty Pani Sylwi Ziółkowskiej.
      We wszystkich edycjach łącznie wzięło udział 63 zwodniczek i zawodników .
      We wszystkich edycjach uczestniczyłyo 11 osób , a zgodnie z regulaminem sklasyfikowanych i nagrodzonych zostało 35 osób.
      Za pierwsze miejsce w każdej kategorii zwycięzca otrzymał puchar , dyplom oraz złoty medal.Medale otrzymali zawodnicy z miejsc 1,2 i 3 , a wszyscy sklasyfikowani otrzymali dyplom oraz nagrodę rzeczową.
      Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Miasta w Kudowie Zdrój , były to głównie torby , plecaki i ręczniki. ULKS Wodny Świat dołożył kilka bojek pływackich , a z Parku Narodowego Gór Stołowych otrzymaliśmy kilka albumów , zeszytów edukacyjnych.
      Zakończenie odbyło się w bardzo miłej atmosferze z deklaracją kontynuowania ligi w przyszłym roku.
      Mam prośbę do uczestnikow imprezy o przysłanie kilku zdjęć ,które można byłoby zamieścić na stronie klubu.Zdjęcia proszę wysyłać na chryczyk2@wp.pl
      Zdjęcia z wręczenia nagród można ściągnąć pod adresem :www.uschovna.cz/zasilka/HNKF3HL47Y2MU8Z3-5TI Do zobaczenia w 2019 roku :-))

      Jan Chryczyk
      Wyniki IX edycji Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej - 7 Grudzień

      K-01 HAUKOVA BARBORA 0:55,49
      K-01 FRIMLOVA SOFIE 01:03,35
      K-02 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:39,30
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:41,61
      K-02 Vobornikova Eliska 0:44,18 K-02 WIELGUS OLIWIA 00:52,97
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:50,66
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:35,46
      K-03 OLBORTOVA ADELA 00:37,41
      K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:39,68
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:39,40
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:43,21
      K-03 WIELGUS ANGELINA 00:43,96
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:38,30
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:39,51
      K-05 VOBORNIKOVA KRISTYNA 00:31,68
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:34,11
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,26
      K-06 DOPART MARTYNA 00:31,75
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:57,26
      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:43,16
      M-02 CIZEK JAROMIR 01:08,89
      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:39,07
      M-03 PROC SZYMON 00:43,61
      M-03 Dudek Maksymilian 0:50,88
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:48,06
      M-04 Siwula Marcel 0:43,23
      M-05 ŁUKASZYK KAROL 00:31,90
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:32,01
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,57
      M-09 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:36,13
      M-10 OLSCHOWKA TOMASZ 00:33,98
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 00:58,76
      M-15 VESELY JAN 00:45,2
      Wyniki łączne po IX edycjach jutro będa w zakładce - Wyniki Jan Chryczyk


      Liga - Finałowa edycja w piątek 7 grudnia o18.15 start.

      Wcześniej odbędzie się pokaz pływania synchronicznego- o 17.30. Zakończenie imprezy , podsumowanie wynikow i wręczenie nagród o 19.00-19.17 w restauracji RETRO - 70 m od basenu.
      Zapraszamy

      Jan Chryczyk
      Wyniki VIII edycji Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej - Listopad

      K-02 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:40,37
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:41,77
      K-02 VOBORNIKOVA ELISKA 00:44,63
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:50,39
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:35,71
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:39,08
      K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:39,69
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:43,42
      K-03 WIELGUS ANGELINA 00:43,44
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:40,34
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:40,76
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:34,15
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,99
      K-06 DOPART MARTYNA 00:31,29
      K-07 RUTOVA HANA 00:33,42
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:56,73
      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:44,51
      M-02 CIZEK JAROMIR 01:07,13
      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:38,36
      M-03 HENDL PATRIK 00:40,22
      M-03 PROC SZYMON 00:43,10
      M-03 DUDEK MAKS 00:47,82
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:50,29
      M-05 ŁUKASZYK KAROL 00:32,45
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:33,26
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,51
      M-09 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:35,50
      M-10 OLSCHOWKA TOMASZ 00:33,34
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:01,40
      M-15 VESELY JAN 00:44,51

      Jan Chryczyk

      Liga - VIII edycja w piątek 9 listopada o 19.15 start.

      Zapraszamy

      Jan Chryczyk
      Wyniki VII edycji Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej - Październik

      K-01 HAUKOVA BARBORA 01:01,27
      K-01 FRIMLOVA SOFIE 01:10,78
      K-02 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:41,51
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:41,62
      K-02 WIELGUS OLIWIA 00:50,95
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:52,02
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:35,46
      K-03 OLBORTOVA ADELA 00:37,46
      K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:40,58
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:41,88
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:44,05
      K-03 WIELGUS ANGELINA 00:48,64
      K-04 FERRARA IDA 00:32,82
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:39,97
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:40,39
      K-05 VOBORNIKOVA KRISTYNA 00:31,94
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:34,43
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,85
      K-06 KRAMLOVA LUCIE 00:30,92
      K-06 DOPART MARTYNA 00:31,70
      K-07 RUTOVA HANA 00:34,13
      K-11 KRAMLOVA KATERINA 00:35,71
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:57,74
      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:48,33
      M-02 CIZEK JAROMIR 01:17,24
      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:37,77
      M-03 PROC SZYMON 00:41,75
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:47,02
      M-05 ŁUKASZYK KAROL 00:32,53
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:34,84
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:28,87
      M-07 REMES STEPAN 00:28,00
      M-09 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:38,01
      M-10 OLSCHOWKA TOMASZ 00:34,76
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:00,88
      M-15 GRYC HENRYK 00:39,80
      M-15 VESELY JAN 00:45,60
      Wyniki łączne po VII edycjach w zakładce Wyniki Jan Chryczyk


      Liga - VII edycja w piątek 12 października 0 19.15 start.

      Zapraszamy
      Jan Chryczyk
      Wyniki Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej

      Wyniki łączne są w zakładce wyniki
      Jan Chryczyk


      Wyniki VI edycji Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej - Wrzesień

      K-01 FRIMLOVA SOFIE 01:11,39 36
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:40,50 201
      K-02 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:42,76 170
      K-02 VOBORNIKOVA ELISKA 00:43,14 166
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:51,87 95
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:34,30 331
      K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:38,66 231
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:44,07 156
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:45,67 140
      K-04 FERRARA IDA 00:31,99 408
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:42,20 177
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:43,10 166
      K-05 VOBORNIKOVA KRISTYNA 00:31,89 412
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:35,32 303
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,61 295
      K-06 DOPART MARTYNA 00:31,99 408
      K-06 KRAMLOVA LUCIE 00:32,02 407
      K-06 GAŁECKA OLA 00:48,14 119
      K-07 RUTOVA HANA 00:34,95 313
      K-09 CHILARSKA ELŻBIETA 01:01,31 57
      K-11 KRAMLOVA KATERINA 00:37,16 260
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:57,98 68
      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:47,77 76
      M-02 CIZEK JAROMIR 01:02,94 33
      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:37,82 154
      M-03 HENDL PATRIK 00:40,10 129
      M-03 PROC SZYMON 00:42,23 111
      M-03 HERMAN FILIP 00:44,20 96
      M-05 ŁUKASZYK KAROL 00:34,74 199
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:36,47 172
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,40 329
      M-10 OLSCHOWKA TOMASZ 00:35,65 184
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:02,62 34
      M-15 GRYC HENRYK 00:39,52 135
      M-15 VESELJ JAN 00:45,64 87
      Jan Chryczyk



      14 września kolejna edycja Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej

      Zapraszamy , początek o 19.15 .
      Jan Chryczyk


      UWAGA !!!


      W związku z pojawiającymi się plotkami o zwiększeniu stawek opłat członkowskich w klubie ULKS Wodny Świat , informuję, że miesięczna składka od 10 lat nie zmieniła się i wynosi 80 zł.miesięcznie.

      Jan Chryczyk



      UWAGA !!!


      ULKS Wodny Świat ogłasza nabór dzieci w wieku od 4 do 7 lat do grup nauki i doskonalenia pływania.
      Zapisów proszę dokonywać :
      -wysyłając zgłoszenie na email chryczyk2@wp.pl
      -dzwoniąc na nr 606374080 w godzinach po 19.00
      Planowane pierwsze zajęcia dla nowego naboru to poniedziałek 17 września o 15.00.
      Jan Chryczyk



      UWAGA !!!


      Zajęcia prowadzone na basenie przez ULKS Wodny Świat rozpoczynają się od 3 września w godzinach jak przed wakacjami.
      Jan Chryczyk



      Zgrupowanie sportowo-rekreacyjne

      16-26 sierpień 2018 Krośnice

      Od czwartku 16 sierpnia do niedzieli 26 sierpnia zorganizowaliśmy zgrupowanie sportowo-rekreacyjne na obiektach GOSIR Krośnice. 15 zawodniczek i zawodników z Naszego klubu doskonaliło swoje umiejętności pływackie .
      Zgrupowanie prowadził trener Jan Chryczyki instruktor Patrycja Chryczyk. Do pomocy mieli dwie wolontariuszki. W zgrupowaniu również uczestniczyły osoby niepełnosprawne.
      W programie zgrupowania mieliśmy wycieczkę kolejką wąskotorową , kilka wycieczek rowerowych wokół Krośnickich stawów hodowlanych . Mieliśmy możliwość zabaw na odkrytym kąpielisku .
      Dwie naszee wolontariuszki wystartowały w mini triatlonie i Martyna Fiałkowska zwyciężyła w swojej kategori wiekowej ,a Martyna Dopart była druga. Mieliśmy możliwośćoglądania zmagan podczas zawodów.Wzawodach wystartowało 170 uczestników.
      Uczestnictwo w zgrupowaniu dla zawodników pełnosprawnych było odpłatne , a dla niepełnosprawnych było bezpłatne. Wejscie na basen i wynajem obiektów sportowych pokryte zzostało ze śrotków PZSN Start z programu "Na start- sekcje pływackie".
      Dużo fajnej zabawy w bardzo dobrych warunkach- mieszkaliśmy w Schronisku Młodzieżowym 300 m od basenu, na wspaniałych obiektach .
      Myślę, że w przyszłym roku znowu zorganizujemy takie zgrupowanie.Kilka zdjęć ze zgrupowania można zobaczyć pod linkiem :https://photos.app.goo.gl/rMMHLMLMJiwdjtUv9
      Jan Chryczyk


      Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15-latków

      13-15 lipca 2018 Oświęcim

      Od czwartku 13 lipca w Oświęcimiu odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych , z naszego klubu wystartowała jedna zawodniczka Marceina Dopart. W zawodach wystartowało łącznie 509 zawodniczek i zawodnikow ze 131 klubów z całej polski.
      Osiągnięcia Marceliny to:

      - 8 miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym i jest to final Mistrzostw Polski,
      10 miejsce w konkurencji 100m stylem klasycznym , finał B ,
      - 12 miejsce w konkurencji 100 m styem dowolnyn - finał B ,
      -18 miejsce 400 m stylem zmiennym ,
      -24 miejsce 200 m stylem klasycznym.
      Duży sukces i wielkie gratulacje.
      od Września Marcelina zmienia skolę ,a wiec także i klub , będzie reprezentowała AZS AWF Warszawa- Życzymy powodzenia i będziemy z uwagą śledzić dalszy rozwój sportowy zawodniczki. Wyniki można śledzić na megatiming.pl w zakładce centralne.
      Jan Chryczyk


      Letnie Otwarte Mistrzostwa DOZP

      8-9 czerwca 2018 Wrocław

      W piątek i sobotę w sesjach porannych odbyły się Letnie Otwarte Mistrzostwa DOZP w pływaniu. Najmłodsze roczniki to 2004 . Nasza trójka zawodników to
      MarcelinaDopart 2003, Jakub Curyło 2002 i Martyna Dopart 2001.
      Jeden z ostatnich startów przed Letnimi Mistrzostwami Polski roczników 2003 i 2002. W zawodach wzięło udział 230 zawodniczek i zawodników z Dolnego Śląska i z Województwa Lubuskiego.
      Efektem startu Naszych zawodników jest zajęcie 3 miejsca w kategori 2004-2003 w klasyfikacji medalowej.
      A oto wyniki Naszych zawodników:

      Marcelina Dopart- 1 miejsce w konkurencji 400 m stylem zmiennym i 50 m stylem klasycznym,
      2 miejsce w konkurencji 100m stylem dowolnym , 100 m stylem klasycznym i 50 m stylemmotylkowym.


      Jakub Curyło - 3 miejsce w konkurencji 100mstylem grzbietowym.

      Wielkie gratulacje Jan Chryczyk


      Wyniki V edycji Kudowskiej Amatorskiej Lii Pływackiej

      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:56,05
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:43,22
      K-01 HAUKOVA BARBORA 01:03,14
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:52,13
      K-02 VOBORNIKOVA ELISKA 00:48,10
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:45,94
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:42,42
      K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:41,60
      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:50,69
      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:37,73
      M-03 HENDL PATRIK 00:42,48
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:42,47
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:42,07
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:34,36
      M-03 PROC SZYMON 00:42,37
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:47,58
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:34,38
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34,95
      K-07 RUTOVA HANA 00:33,06
      K-05 DOPART MARCELINA 00:28,70
      M-03 DUDEK MAKS 00:54,93
      M-05 ŁUKASZYK KAROL 00:33,77
      M-09 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:36,86
      K-11 KRAMLOVA KATERINA 00:35,26
      K-09 CHILARSKA ELŻBIETA 01:10,56
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:40,12
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:34,88
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,10
      K-03 WIELGUS ANGELINA 00:47,97
      M-03 KAWALEC AMADEUSZ 00:59,45
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:02,66
      M-10 OLSCHOWKA TOMASZ 00:34,16
      M-15 GRYC HENRYK 00:40,20
      M-06 STWERTETCHKA MACIEJ 00:39,06
      K-06 GAŁECKA OLA 00:49,18

      Jan Chryczyk


      8 czerwca kolejna edycja Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej

      Zapraszamy , początek o 19.15 .
      Jan Chryczyk


      III Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy


      Krośnice

      18 maja w Krośnicach odbyła się III Edycja Integracyjnych Zawodów Pływackich o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy. Do zawodów zgłoszono 290 zawodniczek i zawodników 30 klubów. Na zawody z Kudowy pojechała 7 zawodniczek i zawodników reprezentując ULKS Wodny Świat. Jak się okazało to była mała , ale mocna grupa. Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych oraz niepełnosprawni , którzy startowali w swoich grupach startowych. Zawody bardzo profesjonalnie przeprowadzone , bardzo duża grupa rodziców pomagała przygotować poczęstunek dla wszystkich . Zawody trwały od 9 do 17.30 , a bogaty program spowodował, że zawody się nie dłużyły. Miło mi poinformować , że w klasyfikacji medalowej ULKS Wodny Świat zwyciężył w gronie 30 klubów zdobywając 26 złotych , 6 srebrnych i 2 brązowe medale.
      Marcelina Dopart 7 złotych medali i zawodniczka zwyciężyła w klasyfikacji za dwa najlepsze starty w roczniku 2003.
      Martyna Dopart 5 złotych medali i najlepsza zawodniczka za dwa starty w kategori 2001 i starsi.
      Martyna Fiałkowska 4 złote medale 1 srebrny najlepsza zawodniczka za dwa starty w kategorii 2002.
      Jakub Curyło 2 złote 2 srebrne i 1 brązowy medal.
      Z grupy niepełnosprawnych Maja Mioducka 3 złote medale .
      Jakub Stankiewicz 4 złote medale i Eryk Dziaszyk 2 srebrne medale.
      W sztafecie 4x50 m stylem zmiennym nasza ekipa Martyna Fiałkowska , Marcelina Dopart , Martyna Dopart i Jakub Curyło zajęli 3 miejsce , a w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym ten sam skład zdobył już 1 miejsce . Super zawody i fajnie spędzona sobota. Zawsze fajnie wraca się z sukcesami.
      Przed nami Mistrzostwa Dolnego Śląska w pływaniu oraz Mistrzostwa Polski 15 i 16-latków do których się przygotowujemy.
      Jan Chryczyk


      Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Juniorów i Juniorów młodszych w pływaniu

      12,13maj 2018 Kraków

      W sobotę i niedzielę w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Niepełnosprawnych w pływaniu. W zawodach wzięło udział 123 zawodniczek i zawodników z całej polski. Z ULKS Wodny Świat do zwodów zgłoszonych zostało 3 zawodników , Jakub Stankiewicz , Maja Mioducka oraz Marysia Kuźnik. Były to pierwsze zawody dla zawodników niepełnosprawnych z Naszego klubu.
      Od kilku lat ULKS Wodny Świat prowadzi zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych . Zajęcia prowadzone są przez trenera Jana Chryczyka . W poprzednim roku dzięki PZSN Start część zajęć dla niepełnosprawnych została dofinansowana , zorganizowane zostało zgrupowanie sportowo-rehabilitacyjne w Krośnicach .
      Efektem tych zajęć jest start zawodników w Mistrzostwach polski Niepełnosprawnych w pływaniu.
      Zawody zorganizowane zostały przez Klub Druga Strona Sportu z Krakowa na zlecenie PZSN Start , a dofinansowane przez Polski Komitet Paraolimpijski ,Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz PFRON. Nasze odiągnięcia to :
      Jakub Stankiewicz -grupa startowa S8-2 miejsce 50 m stylem dowolnym 0;41,85,
      2 miejsce 100 m stylem dowolnym 1;39,00,
      1 miejsce 50m stylem klasycznym 1;05,98.
      Maja Mioducka -grupa startowa S10- 3 miejsce 50 m stylem dowolnym 1;27,3,
      3miejsce 100 m stylem dowolnym 3;18,83,
      1 miejsce 50m stylem grzbietwym 1;06,13.
      Maria Kuźnik-grupa startowa S7-50 gb 2miejsce 1;32,44,50 dow 2 miejsce 1;44,96, i dyskwalifikacja na 50 m stylem klasycznym.
      Wielkie podziękowania dla Naszej wolontariuszki Martyny Dopart za opiekę nad zawodnikami podczas całych Mistrzostw.
      W tym samym czasie Marcelina Dopart wystartowała w ostatnim już Grand Prix Polski , które odbyło się w Warszawie. Tym razem bez rekordów życiowych , ale dobry start na basenie 50m.
      Wiemy też już ile dostaliśmy dofinansowania na nasza działalność. Szkoda , zawsze jakieś 4000 mniej , pływanie nie jest popularne na naszym basenie. Całkowita kwota dofinansowania nie pokrywa kosztu wynajmu obiektu na Naszą działalność.
      Mam tylko nadzieję, że wszystkie sekcje porywają wynajm obiektów w kwocie dofinansowania.
      Mamy zorganizować zawody za 2000 zł , to jest połowa kwoty na komisję sedziowską, chyba , że zrobimy zawody podwórkowe bez komisji , ot tak sobie popływamy , rozdamy dyplomy i uznamy że jest ok. Takie trochę zawody wstydu!!!
      Na Ligę też mniej o 3000, pytanie - nie dać medali, czy nagród!!!
      Nic to, to jest Nasze zmartwienie , jakoś sobie poradzimy.
      Gratulacje dla zawodników za sukcesy na zawodach.
      Jan Chryczyk


      Kudowska Amatorskia Liga Pływackia

      W kolejnej IV tegorocznej edycji Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej udział wzięło 36 zawodniczek i zawodników.
      Wynili zbiorcze po 4 edycjach są zamieszczone w zakładcze wyniki.
      Tutaj wyniki tej edycji.
      K-01 FRIMLOVA SOFIE 01:18,23 27
      K-01 HAUKOVA BARBORA 01:31,18 17

      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:42,95 168
      K-02 VOBORNIKOVA ELISKA 00:47,45 125
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:53,93 85

      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:34,91 314
      K-03 CHILARSKA ZOFIA 00:41,15 191
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:42,81 170
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:46,23 135

      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:41,03 193
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:41,82 182

      K-05 VOBORNIKOVA KRISTYNA 00:31,68 420
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:34,45 326
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:36,39 277

      K-06 GAŁECKA OLA 00:46,42 133

      K-07 RUTOVA HANA 00:33,78 346

      K-09 CHILARSKA ELŻBIETA 01:02,98 53

      K-11 KRAMLOVA KATERINA 00:36,23 280
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:53,82 85

      M-02 TERLECKI MATEUSZ 00:59,94 38
      M-02 CIZEK JAROMIR 01:09,53 24

      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:38,99 141
      M-03 HENDL PATRIK 00:40,74 123
      M-03 PROC SZYMON 00:41,35 118

      M-05 CURYŁO JAKUB 00:26,80 434
      M-05 ŁUKASZYK KAROL 00:33,15 229
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:34,64 201
      M-05 GOLEC JAKUB 00:35,98 179
      M-05 WĘGRZYN MACIEJ 00:40,84 122

      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,25 334
      M-06 ENGEL JAN 00:35,41 188
      M-06 STWERTETCHKA MACIEJ 00:39,76 133

      M-10 OLSCHOWKA TOMASZ 00:35,98 179

      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:02,16 34

      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:39,24 138

      M-15 VESELJ JAN 00:45,36 89

      Ze względu na wyjazd na Grand Prix Polski w Warszawie i Mistrzostwom Polski w Krakowie kilku zawodników niemogło wystartować w lidze, ale co się odwlecze to nie uciecze. Do nastepnego razu w czerwcu.
      Jan Chryczyk


      11 maja kolejna edycja Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej

      Zapraszamy , początek o 19.15 , a wcześniej zapraszamy na rozgrzewkę.
      Jan Chryczyk


      Grand Prix Puchar Polski

      114,15.04.2018 Opole

      Za nami starty Marceliny Dopart w kolejnym Grand Prix Polski , tym razem w Opolu. W konkurencji 50 m stylem klasycznym w grupie 15-latek Marcelina zwyciężyła.
      Inne wyniki można oglądać na stronie megatiming.pl w zakładce zawody centralne. Następny start w GP Polski to Warszawa 12-13 maja.
      Jan Chryczyk

      III edycja IV sezonu Kudowskiej Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej

      13.04.2018


      Wyniki z III edycji i wyniki łączne są w zakładce wyniki.
      Jan Chryczyk


      III edycja IV sezonu Kudowskiej Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej

      13.04.2018

      Wzięło w niej nudział 43 zawodniczek i zawodników.
      A oto wyniki III edycji tych zawodów:
      K-01 HAUKOVA BARBORA 01:14,18
      K-01 FRIMLOVA SOFIE 01:28,98
      K-01 JABŁOŃSKA JULIA
      K-02 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:41,14
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:42,88
      K-02 VOBORNIKOVA ELISKA 00:45,75
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:52,26
      K-02 LOKVENCOVA KAROLINA 01:03,16
      K-02 RENSKA ADELA 01:16,82
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:33,66
      K-03 MACHACKOVA NIKOLA 00:41,23
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:41,39
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:43,29
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:47,76
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:39,59
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:41,88
      K-05 DOPART MARCELINA 00:28,66
      K-05 VOBORNIKOVA KRISTYNA 00:32,02
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:35,14
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,22
      K-06 DOPART MARTYNA 00:30,91
      K-06 GAŁECKA OLA 00:47,98
      K-09 CHILARSKA ELŻBIETA 00:59,88
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:53,26
      M-02 RENSKY MATEJ 01:01,88
      K-02 MACHACKOVA NATALIE 01:08,28
      M-02 HONZU TOBIAS 01:11,42
      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:38,68
      M-03 PROC SZYMON 00:43,42
      M-03 HENDL PATRIK 00:44,87
      M-03 HONZU VIKTOR 00:57,80
      M-05 CURYŁO JAKUB 00:26,36
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,29
      M-05 ŁUKASZYK KAROL 00:33,07
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:34,36
      M-05 GOLEC JAKUB 00:34,98
      M-05 WĘGRZYN MACIEJ 00:42,85
      M-06 STWERTETCHKA MACIEJ 00:44,35
      M-10 OLSCHOWKA TOMASZ 00:39,64
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 00:59,93
      M-15 GRYC HENRYK 00:38,80
      M-15 VESELJ JAN 00:45,43
      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorskia Ligi Pływacka

      UWAGA

      13 kwietnia o 19.15 kolejna III edycja Amatorskiej Kudowskiej Ligi pływackiej
      Zapraszamy już od 18.30 , a starty odbędą się o 19.15. Mamy nadzieję na większą liczbę uczestników .

      Jan Chryczyk


      VII KARKONOSKI PUCHAR SPRINTU -drugi dzień

      7-8kwiecień 2018 Jelenia Góra

      W drugim dniu zawodnicy pływali dystanse 100 metrowe. Pierwszy blok to eliminacje , a drugi to finały.
      Marcelina Dopart 100 m stylem dowolnym 1 miejsce 2 miejsce w konkurencji 100 m stylemmotylkowym i jedna dyskwalifikacja na 100m stylem klasycznym. W eliminacjach jednak w konkurencji 100m stylem klasycznym Marcelina zrobiła życiówkę.
      Martyna Dopart 1 miejsce w konkurencji 50i 100 m stylem grzbietowym i trzecie miejsce w konkurencji 100 m stylem zmiennym.
      Jakub Curyło- 3 miejsce w konkurencji 100 m stylem grzbietowym.
      Najlepszą zawodniczką za cztery najlepsze starty w kategorii open zwyciężyła Marcelina Dopart , a drużynowo zajęliśmy 4 miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając 8 złotych 2 srebrny i 3 brązowe medale.
      Wynikimożna oglądać na stronie http://live.megatiming.pl/nadobny/2018/04_08_jelenia/wyniki.pdf
      Wielkie gratulacje.
      Jan Chryczyk



      VII KARKONOSKI PUCHAR SPRINTU

      7-8kwiecień 2018 Jelenia Góra

      Za nami pierwszy dzień startów w VII Edycji Karkonowskiego Pucharu Sprintu.Nasza reprezentacja to trójka zawodników Marcelina i Martyna Dopart oraz Kuba Curyło. Zawody rozpoczęły się o 9.00 a zakończyły przed 18.
      Może starty Naszych zawodników:
      Marcelina Dopart 4 x 1 miejsce oraz wygrany wyścig australijski.
      Martyna Dopart 1miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym.
      Jakub Curyło- 2 miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym i 3 miejsce stylem grzbietowym.
      Jutro zalczynamy o 9.00
      Jan Chryczyk


      Modra Stuch Mesta Nachoda

      24.03.2018 Nachod

      W sobotę 24 marca odbyły się po raz 30 zawody pływackie o Błękitną Wstęgę miasta Nachod.W rywalizacji wzięło udział 20 zespołów z Czech i My z Kudowy Zdroju. Łącznie w zawodach wystartowało 258 zawodniczek i zawodników.

      Zespoł ULKS Wodny Świat reprezentowało 3 zawodników.
      Marcelina Dopart wystartowała w 6 konkurencjach indywidualnych i zajęła 4 pierwsze i2 drugie miejsca. W klasyfikacji dwuboju o Błękitną Wstęgę - start w konkurencji 50 i 200 m stylem klasycznym- Marcelina zwyciężyła.
      Jakub Curyło w konkurencji 200 m stylem zmiennym 14 , w konkurencji 100 m stylem dowolnym 8 a w konkurencji 100 m stylem grzbietowym 3 miejsce.
      Martyna Dopart w konkurencji 200 m stylem zmiennym 17 , w konkurencji 100 m stylem dowolnym 7 a w konkurencji 100 m stylem grzbietowym 10 miejsce.
      Zawody od rana do wieczora , ale miło bo z sukcesami.
      Jan Chryczyk


      2018 Arena Grand Prix Puchar Polski

      10-11.03.2018 Lublin

      Kolejny blok startowy na Arena Grand Prix Polski w Lublinie , Marcelina Dopart wystartowała w konkurencji 50 m stylem dowolnym i z czasem 0:28,05 zajęła 9 pozycję wśród 14 -latek , a w konkurencji 200 m stylem klasycznym z czasem 2:49,06 zajęła 4 pozycję. Uzyskane wyniki to rekordy życiowe zawodniczki. Wielkie gratulacje.

      Jan Chryczyk


      2018 Arena Grand Prix Puchar Polski

      10-11.03.2018 Lublin

      Popołudniowe starty Marceliny to rekord życiowy na 100 m kraulem 1:01,11 i 10 miejsce wśród 15-latek i 3 miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym z kolejnym rekordem życiowym 0:34,33.
      Wielkie geatulacje , jutro jeszcze 2 starty, trzymamy kciuki.
      Jan Chryczyk


      2018 Arena Grand Prix Puchar Polski

      10-11.03.2018 Lublin

      W Lublinie odbywają się zawody pływackie o Grand Prix Polski dla zawodniczek i zawodników od 14 lat. Startuje tam Nasza reprezentantka Marcelina Dopart.
      Dzisiaj rano wystartowała w konkurencji 100 m stylem klasycznym uzyskując czas 1:16,83 co dalo jej 5 miejsce w kategorii 15-latek , jest to rekord życiowy zawodniczki. W konkurencji 50 m stylem motylkowym uzyskała czas 0:30,94 , o miejscu jeszcze nie piszę bo zawody jeszcze trwają.


      Jan Chryczyk


      II edycja IV sezonu Kudowskiej Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej

      9.03.2018

      Wzięło w niej nudział 36 zawodniczek i zawodników.
      A oto wyniki II edycji tych zawodów:
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:35,35
      K-06 DOPART MARTYNA 00:30,82
      K-05 VOBORNIKOVA KRISTYNA 00:31,73
      K-01 FRIMLOVA SOFIE 01:29,00
      K-02 LOKVENCOVA KAROLINA 01:07,54
      M-02 VALTEROVA NATALIE 00:58,60
      K-02 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:46,23
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:53,37
      K-02 VOBORNIKOVA ELISKA 00:44,20
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:46,51
      M-02 CIZEK JAROMIR 01:13,82
      M-02 HONZU TOBIAS 01:06,27
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:39,93
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:43,02
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:34,45
      M-03 HONZU VIKTOR 00:55,69
      M-03 HENDL PATRIK 00:44,20
      M-03 DUDEK MAKS 00:47,58
      M-03 PROC SZYMON 00:44,51
      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:40,82
      M-03 HERMAN FILIP 00:46,16
      K-11 KRAMLOVA KATERINA 00:34,26
      K-10 LOKVENCOVA KAROLINA 00:34,26
      K-06 KRAMLOVA LUCIE 00:31,60
      K-06 GAŁECKA OLA 00:47,92
      K-09 CHILARSKA ELŻBIETA 01:06,23
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:55,48
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:34,32
      M-06 ENGEL JAN 00:34,10
      M-05 GOLEC JAKUB 00:34,75
      M-09 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:36,29
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:31,80
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:00,07
      M-15 VESELY JAN 00:45,10
      M-15 GRYC HENRYK 00:41,92
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34,80

      Jan Chryczyk


      Internationaler Wedding Pokal 2018- Berlin

      24-25.02.2018

      W sobotę i niedzielę w Berlinie odbyły sie Internationaler Wedding Pokal , wystartowali tam zawodnicy z 4 krajów i łącznie z 31 klubów. Polskę reprezentowało 5 klubów w tym ULKS Wodny Świat.

      Zawody rozgrywane były na basenie50 metrowym , stąd brak rekordów życiowych - teraz pływamy na basenach 25m.
      Nasz klub reprezentowała trójka zawodników , a oto ich wyniki :
      Marcelina Dopart
      400m stylem zmiennym 2 miejsce z czasem 5:34,34
      50 m stylem klasycznym 1 miejsce z czasem 0:35,62
      100 m stylem motylkowym 1 miejsce z czasem 1:08,42
      50 m stylem dowolnym 1 miejsce z czasem 0:28,39
      100 m stylem dowolnym 1 miejsce z czasem 1:01,49
      100 m stylem grzbietowym 1 miejsce z czasem 1:13,53
      100 m stylem klasycznym 1 miejsce z czasem 1:18,19
      50 m stylem motylkowym 1 miejsce z czasem 0:30,83
      Curyło Jakub
      50 m stylem grzbietowym 3 miejsce z czasem 0:31,68
      200 m stylem grzbietowym 4 miejsce z czasem2:36,42
      50 m stylem dowolnym 5 miejsce z czasem 0:27,34
      200 mstylem dowolnym 5 miejsce z czasem 2:17,10
      100 m stylem dowolnym 7 miejsce z czasem 1:00,48
      50 m stylem motylkowym 11 miejsce z czasem 0:31,89
      Martyna Dopart
      200 m stylem zmiennym 4 miejsce z czasem 2:54,94
      200 m stylem dowolnym 4 miejsce z czasem 2:33,34
      50 m stylem motylkowym 5 miejsce z czasem 0:33,96
      50 m stylem dowolnym 6 miejsce z czasem 0:30,45
      100 m stylem dowolnym 7 miejsce z czasem 1:07,32
      50 m stylem grzbietowym 9 miejsce z czasem 0:37,46.
      Udane zawody oczywiście traktowane jako start kontrolny. Gratulacje dla zawodników.
      Jan Chryczyk


      9 marca kolejna edycja Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej
      Jan Chryczyk


      ,I edycja IV sezonu Kudowskiej Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej

      9.02.2018

      Dzisiaj rozpoczęliśmy kolejny sezon , to już czwarty Kudowskiej Amatorskiej Ligi pływackiej. Wzięło w niej nudział 26 zawodniczek i zawodników. Miło nam , że wystartowali w niej zawodnicy z Delfina Nachod.
      A oto wyniki I edycji tych zawodów:
      K-01 FRIMLOVA SOFIE 01:35.23
      K-02 ZAJĄCZKOWSKA DARIA 00:42.13
      K-02 OLSCHOWKA JULIA 00:42.20 177
      K-02 VOBORNIKOVA ELISKA 00:44.97
      K-02 ADAMIROVA LAURA 00:56.40
      K-02 RYNOWIECKA HANNA 00:57.30
      K-02 LOKVENCOVA KAROLINA 01:16.74
      K-03 CHYLIŃSKA MATYLDA 00:38.60
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:47.96
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:41.07
      K-04 BEDNARCZYK GABRIELA 00:45.29
      K-05 DOPART MARCELINA 00:28.86
      K-05 KONOPACKA ANNA 00:34.61
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34.61
      K-06 KRAMLOVA LUCIE 00:32.21
      K-06 GAŁECKA OLA 00:48.18
      K-07 RUTOVA HANA 00:35.05
      K-11 KRAMLOVA KATERINA 00:35.78
      K-11 BEDNARCZYK AGNIESZKA 00:54.51
      M-03 ADAMIRA DOMINIK 00:38.45
      M-03 PROC SZYMON 00:44.40
      M-03 DUDEK MAKS 00:48.49
      M-04 ZAGRODNY KACPER 00:54.04
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:30.12
      M-11 CHYLIŃSKI ADAM 00:29.40
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:00.13

      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorskia Ligi Pływacka

      UWAGA

      Zapraszamy 9 lutego na pierwszą edycję IV sezonu Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej.
      Zapraszamy już od 18.30 a starty odbędą się o 19.15. Mamy nadzieję na fajne zawody i dobre wyniki .

      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorskia Ligi Pływacka

      UWAGA

      Pierwszy termin Amatorskiej Kudowskiej Ligi pływackiej ustalamy na 9 lutego 2018 roku w piątek o 19.15. Regulamin zmienił się tylko w kategoriach wiekowych.
      KATEGORIE WIEKOWE
      I - 2011 i młodsi
      II - 2010-2009
      III - 2008- 2007
      IV - 2006 - 2005
      V - 2004-2002
      VI - 2001-1998
      VII - 1997-1993
      VIII - 1992-1988
      IX - 1987-1983
      X - 1982-1978
      XI - 1977-1973
      XII - 1972-1968
      XIII - 1967-1963
      XIV - 1962-1958
      XV - 1957-1953
      XVI - 1952-1948
      XVII - 1947 i starsi
      W tym roku odbędzie się tylko 9 edycji , 8 edycji liczone będzie do końcowej klasyfikacji , a minimalna ilość startów to 5.
      Zapraszamy

      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorskia Ligi Pływacka

      UWAGA

      Ze względu na zmianę organizatora i być może regulaminu , termin pierwszej ligi został pzesunięty na 2 luty . Mamy taką nadzieję , że liga będzie trwała . Proszę czekać na informację .

      Jan Chryczyk
      Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze



      W piątek 15 grudnia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze klubu ULKS Wodny Świat. W zebraniu uczystniczyło 11 członków klubu w tym zarąd.
      Najpierw prezes klubu Jan Chryczyk odczytał sprawozdanie z działalności klubu za rok 2015,2016 i 2017 ,następnie odczytano sprawozdanie komisji rewizajnej .Sprawozdania zostały przyjęte i zaakceptowane w głosowaniach.
      Udzielono absolutorium odchodzącemu zarządowi.
      Kolejny krok to wybór nowego prezesa i 3 członków zarządu na następną kadencję.
      Nowym prezesem klubu został Jan Chryczyk , viceprezesem została wybrana Pani Elżbieta Wakiw , a członkami zarządu zostali Pani Eliza Marcinkiewicz oraz Pan Marek Bogdał. Po tym punkcie zebranie zostało zakończone.
      Jan Chryczyk


      Finał Kudowskiej Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej

      01.12.2017

      Za nami ostatnia X edycja Kudowskiej Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej.Wystartowało w niej 35 zawodniczek i zawodników , wyniki umieszczone są w zakładce Wyniki.
      Po zakończeniu zawodów w kawiarni obok basenu dokonaliśmy podsumowania całego sezony 2017. W obecności Burmistrza Kudowy Zdrój Pana Piotra Maziarza wręczono Dyplomy medale i statuetki za starty w całym sezonie.
      W całym sezonie 2017 wystartowało łącznie 110 zawodniczek i zawodników , to o 10 zawodników więcej niż w poprzednim sezonie. Następna edycja rozpocznie się w drugi piątek stycznia 2018.

      Jan Chryczyk


      Otwarte Zimowe Mistrzostwa Dolnośląskiego Okręgowego Związku Pływackiego w pływaniu.

      8-9.12.2017

      W piątek i sobotę 8 i 9 grudnia na basenie w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się Otwarte Zimowe Mistrzostwa Dolnośląskiego Okręgowego Związku Pływackiego.
      W zawodach wystartowało 455 zawodniczek i zawodników. Zawody rozpoczęły się w piątek o 8.30 rozgrzewką , a zakończyły o 18.30 w sobotę. Był to więc maraton pływacki.
      W zawodach tych wystartowała trzyosobowa reprezentacja Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego "Wodny Świat" z Kudowy Zdroju. Zawodnicy startowali w czterech kategoriach wiekowych: 2006, 2005-2004, 2003-2002, 2001 i starsi.
      Nasze osiągnięcia przedstawiają się następująco:

      DOPART, Marcelina 2002-2003
      50m klasyczny 34.77 1miejsce,
      50m motylkowy 30.26 1 miejsce,
      100m motylkowy 1:08.48 2 miejsce,
      100m zmienny 1:08.24 2 miejsce,
      400m zmienny 5:21.82 2 miejsce,

      DOPART, Martyna 2001i starsi
      50m dowolny 30.36 8 miejsce,
      100m dowolny 1:06.50 4 miejsce,
      200m dowolny 2:28.80 5 miejsce,
      50m grzbietowy 35.97 5 miejsce,
      50m motylkowy 33.28 3 miejsce,

      CURYŁO, Jakub 2002-2003
      50m dowolny 26.47 13 miejsce,
      100m dowolny 58.77 10 miejsce,
      50m grzbietowy 29.60 2 miejsce,
      100m grzbietowy 1:07.10 6 miejsce.
      Wielkie gratulacje !!!
      Jan Chryczyk

      Jan Chryczyk


      Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

      15.12.2017

      ZARZĄD
      UCZNIOWSKIEGO LUDOWEGO KLUBU SPORTOWEGO
      "WODNY ŚWIAT "

      zawiadamia
      że 15 grudnia 2017r. w kawiarni na II piętrze Aquaparku Wodny Świat przy ul. Moniuszki 2A odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze.
      Początek obrad Walnego Zebrania w I terminie odbędzie się o 16.00.
      W przypadku braku wymaganej ilości członków ULKS "Wodny Świat" Walne Zebranie odbędzie się w II terminie o godzinie 16.30.
      Zgodnie z §18 ust.2 statutu ULKS "Wodny Świat" uchwały Walnego Zebrania odbytego w II terminie są ważne bez względu na liczbę członków ULKS "Wodny Świat" obecnych na zebraniu.

      PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD

      1.Otwarcie zebrania.
      2.Wybór przewodniczącego zebrania.
      3Zatwierdzenie porządku obrad.
      4.Zatwierdzenie regulaminu Walnego Zebrania.
      5Wybór Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej oraz Uchwał i Wniosków.
      6.Sprawozdanie Zarządu ULKS "Wodny Świat" z działalności za okres XI.2015-XI.20017 (sprawozdanie merytoryczne i finansowe).
      7.Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej ULKS "Wodny Świat" z działalności za w/w okres.
      8.Zatwierdzenie sprawozdania z działalności Zarządu ULKS "Wodny Świat" z działalności za okres XI.2015-XI.20017 (sprawozdanie merytoryczne i finansowe).
      9.Projekt planu pracy i preliminarza finansowego na sezon 2017/2019.
      10.Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi ULKS "Wodny Świat".
      11.Wybory Zarządu ULKS "Wodny Świat".
      12.Sprawy różne.
      13.Podjęcie i zatwierdzenie uchwał.
      14.Sprawozdanie komisji mandatowej stwierdzającej poprawność obrad.
      15.Zakończenie obrad.
      Jan Chryczyk


      Finał Kudowskiej Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej

      01.12.2017

      Za nami ostatnia X edycja Kudowskiej Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej.Wystartowało w niej 35 zawodniczek i zawodników , wyniki umieszczone są w zakładce Wyniki.
      Po zakończeniu zawodów w kawiarni obok basenu dokonaliśmy podsumowania całego sezony 2017. W obecności Burmistrza Kudowy Zdrój Pana Piotra Maziarza wręczono Dyplomy medale i statuetki za starty w całym sezonie.
      W całym sezonie 2017 wystartowało łącznie 110 zawodniczek i zawodników , to o 10 zawodników więcej niż w poprzednim sezonie. Następna edycja rozpocznie się w drugi piątek stycznia 2018.

      Jan Chryczyk

      Kudowska Amatorska Liga Pływacka

      Już 1 grudnia FINAŁ

      Już 1 grudnia odbędzie się 10 edycja kolejnego sezonu Kudowskiej Amatorskiej Ligi pływackiej. Przypominamy , że ta edycja rozpoczyna się o godzinę wcześniej ,
      18.15. O 19.00 chcemy pzrobić podsumowanie i wręczyć wszystkie nagrody.

      Jan Chryczyk


      Jesienne Zawody Pływackie

      18.11.2017

      Za nami Jesienne Zawody Pływackie zorganizowane przez ULKS Wodny Świat. Zawody zostały dofinansowane przez Urząd Miasta w Kudowie Zdroju.Do zawodów
      zgłoszono155 zawodniczek i zawodników , ale wystartowało 138. Na początak lekkie spóźnienie - drukarki odmówiły posłuszeństwa i trzeba było przywieźć inną , a to trwało. O 9.40 vice-burmistrz Pani Edyta Bubińska przywitała uczestników, oraz dokonała otwarcia zawodów .Zawodnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych 2005-2006, 2007-2008, 2009 i młodsi.
      Zwicięzców i wyniki zawodów można oglądać na stronie http://live.megatiming.pl/nadobny/2017/11_18_kudowa/wyniki.pdf
      Nagłośnienie zabezpieczone zostało przez Referat Promocji Kultury i Sportu w KudowieZdrój- wielkie dzieki. Dużą pomoc okazała nam młodzież Kudowskiego Gimnazjum i Liceum , która pomogła w przeprowadzeniu zawodów , pomogła uporządkować sprzęt na basenie.Wielkie dzięki.

      Jan Chryczyk


      Jesienne Zawody Pływackie

      18.11.2017

      Już jutro na basenie Aquaparku Wodny Świat w Kudowie Zdroju odbędą się Jesienne Zawody Pływackie dla dzieci do 12 roku życia.
      Do zawodów zgłosiło się 13 klubów z Dolnego Śląska łącznie 155 zawodniczek i zawodników.

      Jan Chryczyk

      Liga 10 listopada

      Za nami kolejna edycja Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej , już przedostatniej. Wystartowało 35 zawodniczek i zawodników.Wyniki w zakładce "wyniki".

      Kolejna edycja w pierwszy piątek 1 grudnia o godzinie 18.00, a zakończenie i podsumowanie będzie o 19.00.
      Wyniki indywidualne:
      K-01 OLSCHOWKA JULIA 00:45,63 140
      K-01 PORĘBA MARTYNA 00:45,82 138
      K-01 KALETKA WIKTORIA 01:03,06 53
      K-01 CHRYCZYK ZOFIA 01:07,58 43
      K-01 RYNOWIECKA HANNA 01:08,82 40
      K-02 CHILARSKA ZOFIA 00:45,10 145
      K-03 PORĘBA MAJA 00:32,97 372
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:34,27 332
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:41,95 181
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:44,77 148
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:45,60 140
      K-04 KONOPACKA ANNA 00:35,20 306
      K-04 KONDRACKA NATALIA 00:36,16 282
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:40,41 202
      K-05 DOPART MARTYNA 00:31,98 408
      K-05 FIAŁKOWSKA MARTYNA 00:33,20 365
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,20 306
      K-05 DOPART MARCELINA DQ
      K-14 OSTROWSKA REGINA 00:56,33 74
      M-01 RZOŃCA KACPER 01:01,74 35
      M-02 ŻYZAŃSKI ALAN 00:40,41 126
      M-02 SZULC ANTONII 00:53,07 55
      M-02 MUSIAŁ JULIAN 00:55,86 47
      M-02 ZAJĄC MICHAŁ 01:11,23 23
      M-03 PROC SZYMON 00:45,15 90
      M-04 BLACHETA PASCAL 00:30,16 304
      M-04 GOLEC JAKUB 00:35,39 188
      M-05 CURYŁO JAKUB 00:27,13 418
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:36,90 166
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,62 321
      M-12 GÓRECKI ARTUR 00:45,05 91
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 00:58,63 41
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:39,61 134
      M-14 GRYC HENRYK 00:37,62 157
      Jan Chryczyk


      Liga 10 Listopada

      Kolejna edycja już Jutro 10 listopada o 19.15 zapraszamy.


      Puchar Sprintu Jelenia Góra

      28 Październik 2017 <

      28 października w Jeleniej Górze Klub Jast Swimzorganizaował zawody o Puchar Sprintu. W zawodach wzięło udział 470 zawodniczek i zawodników zrzeszonych w 29 klubach. Zawodnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych . W zawodach wystartowała dwójka zawodników ULKS Wodny Świat
      Nasi zawodnicy nie wrócili bez sukcesów.

      Marcelina Dopart
      50 m stylem dowolnym 1 miejsce z czasem 0:28,60,
      50m stylem klasycznym 1 miejsce z czasem 0:35,29-REKORD żYCIOWY,
      50 m stylem motylkowym 1 miejsce z czasem 0:31,02 ,
      50 m stylem Grzbietowym 1 miejsce z czasem 0:32,98.
      Marcelina zwyciężyła w punktacji za dwa starty w kategiri 2001-2003 , oraz zajęła 2 miejsce w ogólnek klasyfikacji za dwa starty.

      Jakub Curyło
      50m stylem grzbietowym 3 miejsce z czasem 0:,30,13,
      Marcwlina Dopart zakwalifikowała się również do finału wyścigu australijskiego , ale tam zajęła 4 miejsce.
      Gratulacje

      Jan Chryczyk


      Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w Legnicy

      21 Październik 2017 <

      21 października w Legnicy odbyły się Mistrrzostwa zagłębia Miedziowego w pływaniu dzieci i młodzieżyz roczników od 2007 . W najstarszej kategori (2003 i starsi)wystartowała dwójka zawodników ULKS Wodny Świat
      W zawodach wystartowało łacznie 320 zawodniczek i zawodników.Miło mi poinformować , że Nasi zawodnicy nie wrócili bez sukcesów.

      Marcelina Dopart
      100 m stylem dowolnym 6 miejsce z czasem 1:02,99,
      100m stylem klasycznym 2 miejsce z czasem 1;18.04-REKORD żYCIOWY,
      50 m stylem motylkowym 1 miejsce z czasem 0:30,50 ,
      200 m stylem zmiennym 4 miejsce z czasem 2:33,13.
      Jakub Curyło
      100m stylem dowolnym 2 miejsce z czasem 0:58,21,
      100 m stylem grzbietowym 4 miejsce z czasem 1:07,32,
      50 m stylem motylkowym 8 miejsce z czasem 0:30,39.
      Gratulacje

      Jan Chryczyk


      POHAR JIRASKOVA KRAJE A PODKRKONOSI - NACHOD
      Dzisiaj 14 października w Nachodzie odbyła się 19 edycja Poharu Jiraskova Kraje a Podkrkonosi w pływaniu.Z Naszego klubu wystartowało 4 zawodników w gronie 246 startujących.
      Klasyfikacja odbyła się w 6 kategoriach wiekowych .
      Nasze osiągniecia to:
      Jakub Curyło kategoria 2002 i starsi
      50 m stylem klasycznym 2 miejsce 0:38,00
      100 m stylem dowolnym 2 miejsce 0:57,70
      50 m stylem grzbietowym 2 miejsce 0:30,40
      Dopart Marcelina kategoria 2004-2003
      50 m stylem klasycznym 1 miejsce 0:36,50
      100 m stylem motylkowym 1 miejsce 1:10,60
      100 m stylem dowolnym 1 miejsce 1:02,90
      200 m stylem zmiennym 1 miejsce 2:33,20

      Jan Chryczyk


      Liga 13 PAŹDZIERNIK

      Odbyła się kolejna edycja Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej , wystartowało w niej 32 zawodniczek i zawodników. Większość to dzieci 7-10-letnie, w tej edycji seniorzy trochę zawiedli.
      wstępne wyniki:
      K-01 OLSCHOWKA JULIA 00:47,26
      K-01 PORĘBA MARTYNA 00:50,38
      K-01 RYNOWIECKA HANNA 01:02,54
      K-01 KALETKA WIKTORIA 01:06,95
      K-02 CHILARSKA ZOFIA 00:43,69
      K-02 KOWALCZYK WERONIKA 00:56,65
      K-03 PORĘBA MAJA 00:34,17
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:37,00
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:43,06
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:49,32
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:52,95
      K-04 KONOPACKA ANNA 00:34,49
      K-04 KONDRACKA NATALIA 00:35,43
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:40,02
      K-05 DOPART MARCELINA 00:29,07
      K-05 DOPART MARTYNA 00:31,72
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:38,10
      K-14 OSTROWSKA REGINA 00:53,56
      M-02 SZULC ANTONII 00:50,56
      M-02 ŻYZAŃSKI ALAN 00:54,08
      M-02 MUSIAŁ JULIAN 00:54,38
      M-02 ZAJĄC MICHAŁ 01:14,46
      M-03 KOWALCZYK LUCJAN 00:39,82
      M-03 PROC SZYMON 00:45,03
      M-04 BLACHETA PASCAL 00:29,93
      M-04 GOLEC JAKUB 00:35,61
      M-05 CURYŁO JAKUB 00:26,92
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,45
      M-08 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:37,39
      M-12 GÓRECKI ARTUR 00:43,54
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:04,50
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:38,87
      Jan Chryczyk



      Liga 13 PAŹDZIERNIK

      Kolejna edycja już dzisiaj 13 października o 19.15 zapraszamy.

      Jan Chryczyk



      Liga 8 wrzesień

      W DZISIEJSZEJ LIDZE WYSTARTOWAŁO 32 ZADNICZEK I ZAWODNIKÓW
      oto wyniki :
      K-01 PORĘBA MARTYNA 00:51,63
      K-01 OLSCHOWKA JULIA 00:52,84
      K-01 RYNOWIECKA HANNA 00:59,41
      K-01 KALETKA WIKTORIA 01:03,30
      K-02 CHILARSKA ZOFIA 00:43,56
      K-02 KOWALCZYK WERONIKA 00:53,19
      K-03 PORĘBA MAJA 00:35,98
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:36,34
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:41,36
      K-03 BUSS HANNA 00:43,48
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:46,96
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:52,27
      K-04 KONOPACKA ANNA 00:36,15
      K-04 FIAŁKOWSKA JOANNA 00:37,35
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:40,48
      K-05 DOPART MARCELINA 00:29,39
      K-05 DOPART MARTYNA 00:32,72
      K-05 FIAŁKOWSKA MARTYNA 00:34,20
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:41,90
      K-14 OSTROWSKA REGINA 01:00,18
      M-01 RZOŃCA KACPER 01:00,28
      M-02 ŻYZAŃSKI ALAN 00:43,96
      M-02 SZULC ANTONII 00:49,62
      M-02 MUSIAŁ JULIAN 00:53,77
      M-02 ZAJĄC MICHAŁ 01:02,29
      M-03 KOWALCZYK LUCJAN 00:41,54
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:36,41
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,52
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 01:06,10
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:39,54
      M-14 GRYC HENRYK 00:37,67
      M-14 KOT MAREK 00:41,94
      Gratulacje
      Jan Chryczyk


      Liga 8 wrzesień

      Kolejna edycja Kudowskiej Amatorskiej Ligi Pływackiej odbędzie się 8 września , zapraszamy.
      Jan Chryczyk


      Zajęcia w nowym sezonie

      UWAGA !!!
      Zajęcia prowadzone na basenie przez ULKS Wodny Świat rozpoczynają się od 4 września w godzinach jak przed wakacjami
      Jan Chryczyk


      Zajęcia w nowym sezonie

      UWAGA Zebranie organizacyjne dla rodziców w sprawie zapisów dla dzieci na naukę i doskonalenie pływania prowadzoną przez ULKS Wodny Świat na basenie Aquaparku , odbędzie się w piątek 15 września o 16.00 w kawiarni na basenie. Na spotkanie zapraszam rodziców bez dzieci .
      Kontakt : 606374080 ,chryczyk2@wp.pl
      Jan Chryczyk



      WAKACJE 2017

      Okres wakacji był pracowity dla niektórych zawodników.W lipcu w dniach 7-9 lipca w Olsztynie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski 14-latków w pływaniu.
      Nasz klub reprezentowała Marcelina Dopart , która wystartowała w pięciu konkurencjach. 27 miejsce 100m stylem dowolnym 1:04,05
      32 miejsce 50m stylem motylkowym 0:31,45
      35 miejsce 50m stylem dowolnym 3:29,22
      38 miejsce 100m stylem motylkowym 1:12,79.
      Wyjazd dofinansowała gmina Kudowa Zdrój.
      Gratulacje

      W Mistrzostwach Polski w lkkiej atletyce wystartowała absolwentka gimnazjum i liceum z Kudowy Zdrój Katarzyna Chryczyk , która weszła do finału biegu na 800 metrów startując z Angeliką Cichocką i Joanną Jóźwik, a w finale zajęła 8 miejsce.
      W finale 1500m zajęła 6 miejsce . Gratulacje.
      26 sierpnia w Krośnicach wystartowały w mini triathlonie Marcelina Dopart i Martyna Fiałkowska. Był to ich pierwszy start w tej dyscyplinie .Zawody bardzo udane , a krótką relację można zobaczyć podlinkiem https://youtu.be/e6DVINyq_a0
      Gratulacje.
      Jan Chryczyk


      Kudowska Amatorska Liga Pływacka 6 edycja -3 sezon
      CZERWIEC 2017

      K-01 OLSCHOWKA JULIA 00:51,02 100
      K-01 RYNOWIECKA HANNA 00:56,99 72
      K-01 PORĘBA MARTYNA 00:58,31 67
      K-01 KALETKA WIKTORIA 01:03,01 53
      K-01 RUCHLEWSKA GABRIELA 01:16,01 30
      K-01 CHRYCZYK ZOFIA 01:16,75 29
      K-01 PINIECKA MAJA 01:18,39 27
      K-02 CHILARSKA ZOFIA 00:46,54 132
      K-03 PORĘBA MAJA 00:35,67 294
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:36,30 279
      K-03 BUSS HANNA 00:41,88 181
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:43,47 162
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:47,77 122
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:53,39 87
      K-04 KONOPACKA ANNA 00:35,76 292
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:41,40 188
      K-05 DOPART MARCELINA 00:28,69 565
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34,91 314
      K-14 OSTROWSKA REGINA 00:58,54 66
      M-01 RZOŃCA KACPER 01:03,71 32
      M-01 KANDEFER SZCZEPAN 01:04,53 31
      M-01 ZAJĄC ANTONI DNF
      M-02 ŻYZAŃSKI ALAN 00:42,82 106
      M-02 MUSIAŁ JULIAN 00:55,06 50
      M-02 ZAJĄC MICHAŁ 01:05,72 29
      M-02 RUCHLEWSKI WOJCIECH 01:26,00 13
      M-03 PROC SZYMON 00:46,14 85
      M-04 BLACHETA PASCAL 00:30,91 283
      M-04 GOLEC JAKUB 00:37,33 160
      M-04 KANDEFER MIKOŁAJ 00:38,93 141
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:35,62 185
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,96 311
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 00:53,62 54
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:40,56 125
      M-14 GRYC HENRYK 00:37,70 156
      M-14 KOT MAREK 00:42,64 107



      Jan Chryczyk


      OTWARTE LETNIE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W PŁYWANIU/center>

      2-3 CZERWIEC 2017 - WROCŁAW <

      2 i 3 czerwca we wrocławiu na nowo otwartej pływalni 50 metrowej imienia Marka Petrusewicza odbyły się Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląskaw pływaniu.
      W zawodach wystartowało 269 zawodniczek i zawodników z 38 klubów , a 7 z nich to kluby z poza Naszego województwa.
      ULKS Wodny Świat wystawił dwuosobową reprezentację. Nasz sukces to 3 miejsce Marceliny Dopart w konkurencji 100 m stylem motylkowym i 2 miejsce w konkurencji 50 m stylem motylkowym.
      Gratulacje.


      Jan Chryczyk


      INTEGRACYJNE ZAWODY O PUCHAR MISTRZA BARYCZY

      27 MAJ 2017 - KROŚNICE <

      27 maja w Krośnicach odbyły się zawody pływackie o Puchar Mistrza Doliny Baryczy. Wystartowała tam dwójka Naszych zawodniczek Marcelina Dopart i Olimpia Szczepańska.
      W zawodach wystartowało 186 zawodniczek i zawodników z Dolnego Śląska.
      Nasze osiągnięcia to sukces Marceliny Dopart , która zdobyła cztery pierwsze miejsca oraz została najlepszą zawodniczką rocznika 2003.
      Gratulacje.


      Jan Chryczyk


      WSTĘPNE WYNIKI AMATORSKIEJ LIGI PŁYWANIA KUDOWA-ZDRÓJ 12.05.2017

      V EDYCJA MAJ
      K-01 OLSCHOWKA JULIA 00:55,74 77
      K-01 RYNOWIECKA HANNA 01:01,82 56
      K-01 PORĘBA MARTYNA 01:04,96 48
      K-01 CHRYCZYK ZOFIA 01:15,74 30
      K-02 CHILARSKA ZOFIA 00:43,51 162
      K-03 PORĘBA MAJA 00:34,14 335
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:35,35 302
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:40,82 196
      K-03 BUSS HANNA 00:44,16 155
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:48,53 116
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:50,81 101
      K-04 KONOPACKA ANNA 00:35,26 304
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:42,88 169
      K-04 PIJANOWSKA OLIWIA 00:51,04 100
      K-05 DOPART MARCELINA 00:29,49 521
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:35,16 307
      M-01 RZOŃCA KACPER 01:03,10 33
      M-01 KANDEFER SZCZEPAN 01:04,72 30
      M-02 ŻYZAŃSKI ALAN 00:41,71 115
      M-02 SZULC ANTONII 00:53,30 55
      M-02 MUSIAŁ JULIAN 00:55,29 49
      M-02 ZAJĄC MICHAŁ 01:29,14 11
      M-03 PROC SZYMON 00:45,82 86
      M-04 BLACHETA PASCAL 00:30,28 301
      M-04 KANDEFER MIKOŁAJ 00:40,20 128
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:34,59 202
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,58 323
      M-08 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:36,56 171
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 00:57,26 44
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ `00:47,79 76
      M-14 GRYC HENRYK 00:39,06 140
      M-14 KOT MAREK 00:42,06 112

      Gratulacje
      Jan Chryczyk

      Puchar Prezydenta Jelenej Góry



      W sobotę odbyła się 17 edycja zawodów pływackch o Puchar Prezydenta Jelenej Góry . Wystartowało w nim 170 zawodniczek i zawodników , z Kudowy reprezentowało nas 11 zawodników.
      Nasze osiągnięcia :
      Jakub Curyło 1 miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym
      1 miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym
      3 miejsce w konkurencji 50 m stylem motylkowum
      1 miejsce w klasyfikacji za dwa starty .
      Marcelina Dopart 2 miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym
      3 miejsce w klasyfikacji za dwa starty
      Martyna Fiałoowska 3 miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym
      Hanie Marcinkiewicz 3 miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym.
      Zawody bardzo fajnie zorganizowane.
      Gratulacje
      Jan Chryczyk

      Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w Legnicy



      20 kwietnia w Legnicy odbyły sie zawody o Puchar Prezesa DOZP - Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego .
      W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodniczek i zawodników z dolnośląskich klubów. Kudowę reprezentowała czwórka zawodników z ULKS Wodny Świat. A to sukcesy Naszych zawodników:
      Marcelina Dopart - 1 miejsce w konkurencji 100 m stylem motylkowym ,
      - 1 miejsce w konkurencji 100 m stylem klasycznym ,
      - 1 miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym ,
      Jakub Curyło - 3 miejsce w konkurencji 100 m stylem grzbietowym ,
      - 3 miejsce w konkurencji 200 m stylem dowolnym ,
      Martyna Dopart - 2 miejsce w konkurencji 100 m stylem motylkowym,
      - 2 miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym ,
      - 3 miejsce w konkurencji 100 m stylem grzbietowym ,
      Marcelina Fiałkowska-1 miejsce w konkurencji 100 m stylem klasycznym ,
      Gratulacje
      Jan Chryczyk

      PUCHAR SPRINTU - ŚWIEBODZICE



      8 kwietnia w Świebodzicach odbyły się zawody o Puchar Sprintu klubu Kibica .
      W gronie 350 zawodników wystartowała trójka Naszych zawodników .W doborowym gronie Nasi zawodnicy zdobyli:
      Marcelina Dopart -1 miejsce 50 m stylem motylkowym , 100 m stylem motylkowym i 50 m stylem dowolnym,
      Jakub Curyło - 3 miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym .
      Gratulacje
      Jan Chryczyk

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA



      W kwietniowej edycji wzięło udział 41 sawodniczek i zawodników.
      Zdjęcia pod adresem https://www.facebook.com/liga.plywania.kudowa/#
      Film z zawodów https://youtu.be/2xT6V3OjMSs
      Jan Chryczyk

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA



      WYNIKI DZISIEJSZEJ LIGI , A PODSUMOWANIE 4 EDYCJI JUTRO PO POŁUDNIU.
      K-01 OLSCHOWKA JULIA 00:54,66 81
      K-01 RYNOWIECKA HANNA 01:00,03 61
      K-01 KALETKA WIKTORIA 01:05,45 47
      K-01 CHRYCZYK ZOFIA 01:12,65 34
      K-01 RUCHLEWSKA GABRIELA 01:13,48 33
      K-01 PINIECKA MAJA 01:20,32 25
      K-02 CHILARSKA ZOFIA 00:47,71 123
      K-02 KOWALCZYK WERONIKA 01:00,70 59
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:37,03 263
      K-03 BUSS HANNA 00:42,60 172
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:44,07 156
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:48,54 116
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:50,29 105
      K-03 DYBAŁ KATARZYNA 01:00,63 59
      K-04 KONOPACKA ANNA 00:35,70 293
      K-04 KONDRACKA NATALIA 00:36,18 282
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:42,83 170
      K-05 DOPART MARCELINA 00:29,39 526
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34,84 315
      K-14 OSTROWSKA REGINA 00:53,51 87
      M-01 RZOŃCA KACPER 00:57,90 43
      M-01 KANDEFER SZCZEPAN 01:11,72 22
      M-02 ŻYZAŃSKI ALAN 00:43,13 104
      M-02 SZULC ANTONII 00:50,61 64
      M-02 MUSIAŁ JULIAN 00:56,17 47
      M-02 RUCHLEWSKI WOJCIECH 01:20,80 15
      M-03 KOWALCZYK LUCJAN 00:38,25 149
      M-03 PROC SZYMON 00:46,67 82
      M-04 BLACHETA PASCAL 00:30,26 301
      M-04 GOLEC JAKUB 00:38,30 148
      M-04 KANDEFER MIKOŁAJ 00:38,91 142
      M-05 CURYŁO JAKUB 00:27,27 412
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:34,51 203
      M-05 ENGEL JAN 00:36,15 177
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,36 330
      M-08 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:35,36 189
      M-11 KANDEFER TADEUSZ 00:37,99 152
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 00:57,05 45
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:46,32 84
      M-14 GRYC HENRYK 00:46,39 83
      M-14 KOT MAREK 00:50,30 65
      Jan Chryczyk

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA



      W piątek 7 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej.
      Zapraszamy
      Jan Chryczyk

      Ogólnopolskie Mistrzostwa Oławy w pływaniu



      W sobotę 1 marca w kwietnia w Oławie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Oławy w pływaniu. Z Kudowy reprezentowała nas trójka zawodników . Łącznie wystartował 336 zawodniczek i zawodników z 20klubów. Zawody rozpoczęły się o 9 rano a zakończyły o 19 dekoracjami. Nasi zawodnicy zdobyli 4 złote 3 srebrne i jeden brązowy medal , co dało nam 8 miejsce drużynowo w klasyfikacji medalowej w gronie 30 klubów .
      Marcelina Dopart 1 miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym , motylkowym , 100 m stylem motylkowym oraz drubie miejsce w konkurencji 100 m stylem zmiennym.
      Jakub Curyło 1 miejsce 100 m stylem dowolnym ,2 miejsce 50 m stylem dowolnym ,100 m stylem grzbietowym ,3 miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym.
      Martyna Dopart 2 miejsce w konkurencji 50 i 100 m stylem dowolnym oraz 50 m stylem grzbietowym. Gratulacje
      Jan Chryczyk

      KARKONOSKI PUCHAR SPRINTU



      W sobotę 8 marca w Jeleniej Górze odbyły się zawody pływackie Karkonoski Puchar Sprintu. Z Kudowy reprezentowała nas czwórka zawodniczek . Łącznie wystartował 400 zawodniczek i zawodników z dolnośląskich klubów. Przy bardzo wysokim poziomie sportowym zawodów Marcelina Dopart w finale 50 m stylem motylkowym zajęła 3 miejsce .
      Gratulacje
      Jan Chryczyk

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA



      W piątek 10 marca odbyła się kolejna edycja Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej.
      Wystartowało w niej 38 uczestników . Następna Edycja odbędzie się 7 kwietnia .
      Zapraszamy
      Jan Chryczyk

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA- III EDYCJA



      WSTĘPNE WYNIKI AMATORSKIEJ LIGI PŁYWANIA KUDOWA-ZDRÓJ 10.03.2017 "III EDYCJA MARZEC"
      K-01 OLSCHOWKA JULIA 00:55.27
      K-01 PORĘBA MARTYNA 01:01.38
      K-01 KALETKA WIKTORIA 01:06.45
      K-01 RYNOWIECKA HANNA 01:07.88
      K-01 CHRYCZYK ZOFIA 01:22.52
      K-01 PINIECKA MAJA 01:22.79
      K-01 RUCHLEWSKA GABRIELA 01:30.46
      K-02 CHILARSKA ZOFIA 00:46.59
      K-02 KOWALCZYK WERONIKA 01:00.89
      K-03 PORĘBA MAJA 00:34.32
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:38.68
      K-03 WIERZBICKA MARIA 00:39.51
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:42.17
      K-03 BUSS HANNA 00:45.24
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:50.15
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:51.19
      K-04 KONOPACKA ANNA 00:36.80
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:43.60
      K-04 WOŁOSZCZUK NATALIA 00:48.32
      K-05 DOPART MARCELINA 00:28.78
      K-05 MAZURKIEWICZ BEATA 00:34.97
      K-09 REMBOWSKA KAROLINA 00:38.82
      M-01 RZOŃCA KACPER 01:05.25
      M-02 ŻYZAŃSKI ALAN 00:41.56
      M-02 MUSIAŁ JULIAN 00:57.30
      M-03 KOWALCZYK LUCJAN 00:40.41
      M-03 PROC SZYMON 00:47.80
      M-04 BLACHETA PASCAL 00:30.86
      M-04 GOLEC JAKUB 00:39.11
      M-05 ENGEL JAN 00:35.20
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:35.92
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29.83
      M-08 ŁAŹNIOWSKI DAWID 00:40.03
      M-12 GÓRECKI ARTUR 00:45.91
      M-12 MAZURKIEWICZ JACEK 00:58.15
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:38.32
      M-14 GRYC HENRYK 00:37.68
      M-14 KOT MAREK 00:44.82
      Jan Chryczyk

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA- III EDYCJA



      W piątek 10 marca o 19.10 rozpoczynamy kolejną edycję Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej.
      Zapraszamy
      Jan Chryczyk

      Zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków w pływaniu - Lublin 3-5 marzec 2017



      W dniach 3-5 marca w Lublinie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków w plywaniu. Na start zgłosiła się rekordowa liczba zawodniczek i zawodników z całego kraju-681.
      Są to dla tego rocznika pierwsze zawody , w których zawodnicy mogą ze sobą rywalizować w bezpośredniej walce , dotychczas zawodnicy rywalizowali ze sobą w zawodach korespondencyjnych tj. w zawodach poszczególnych stref , a wyniki można było porównać w listach rankingowych.

      Na zawody wybrałem się z Naszą zawodniczką Marceliną Dopart , która została zgłoszona w 5 konkurencjach.

      Na mistrzostwach najpierw, do południa rozgrywane są eliminacje , z których wyłaniany jest skład finału A i B , łącznie 20 zawodników.

      Pierwszy start 50 m stylem dowolnym i czas 0:28,78- 31 miejsce w stawce 180 zawodniczek. Drugim startem była konkurencja 100 m stylem dowolnym - czas 1:10,63 - 28 miejsce wśród 67 zawodniczek .

      Finały odbywały się od godziny 17 na przemian z dekoracjami. Na finałach pierwszeego dnia byliśmy widzami.

      Drugi dzień to konkurencja 50 m stylem motylkowym-0:30,82 -rekord życiowy-wśród 99startujących zawodniczek.
      Kolejny dzień to 100 stylem dowolnym 1:02,75-rekord życiowy -161 zawodniczek sartujących.
      100m stylem zmienny , ostatni start i 12 miejsce z czasem 1:10,08 - rekord życiowy i wreszcie finał B- 99 startujących zawodniczek.
      W finale Marcelina uzyskała czas 1:10,43 co dało jej łącznie 6 pozycję w Finale B.

      Piękna obsada ,5 rekordów polski,rekordowa liczba zawodników na zawodach tej rangi w historii.
      Ocena startu Marceliny jest i tak dobra ,3 rekordy życiowe na 5 startów, wejscie do finału B .
      Zawodniczka potwierdziła miejsca zajmowane w listach rankingowych przed zawodami. Na zawodach można było zobaczyć jak pracują inne zawodniczki , jak walczą , jak dbają o najmniejsze szczegóły. Myślę , że do Letnich Mistrzostw Polski mamy wiele do przemyślemia i do zrobienia.
      Gratulacje.

      Wielkie podziękowania dla Urzędu Miasta i dla Basenu Wodny Świat , którzy dofinansowali nam przejazd , zakwaterowanie i wyżywienie na zawodach.
      Jan Chryczyk

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA- II EDYCJA



      W piątek 10 lutego o 19.10 rozpoczęliśmy kolejną edycję Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej.
      W zawodach wystartowała rekordowa liczba zawodniczek i zawodników , było ich łącznie 104. Gościli u Nas zawodnicy MKP Słowianka Gorzów i dla tego taka frekwencja.
      Wstępne wyniki postaram się załączyć za chwilę.
      Jan Chryczyk

      AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA


      W piątek 10 lutego o 19 zaczynamy kolejną edycję Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej.
      Zapraszamy

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA 2017 - Wyniki I edycji


      WSTĘPNE WYNIKI AMATORSKIEJ LIGI PŁYWANIA KUDOWA-ZDRÓJ 13.01.2017
      "I EDYCJA STYCZEŃ"
      GRUPA Nazwisko i Imię Wynik Punkty Miejsce
      K-01 PORĘBA MARTYNA 01:08,90 40 1
      K-01 STANKOWSKA JAGODA 01:24,25 22 2
      K-02 CHILARSKA ZOFIA 00:49,55 109 1
      K-02 KOWALCZYK WERONIKA 00:56,58 73 2
      K-02 BARGIEŁ KORNELIA 00:58,24 67 3
      K-03 PORĘBA MAJA 00:34,35 329 1
      K-03 ZABRZESKA KINGA 00:38,42 235 2
      K-03 LEWICKA HANNA 00:42,70 171 3
      K-03 KISIEL MARTYNA 00:43,19 165 4
      K-03 MROWIEC KAROLINA 00:43,34 164 5
      K-03 BUSS HANNA 00:47,60 123 6
      K-03 KRASOWSKA ZOFIA 00:48,63 116 7
      K-03 DRĄG ANTONINA 00:50,43 104 8
      K-03 GAŁECKA ANNA 00:56,75 73 9
      K-04 KAROLCZAK ANASTAZJA 00:33,97 340 1
      K-04 KONDRACKA NATALIA 00:35,42 300 2
      K-04 FIAŁKOWSKA JOANNA 00:35,86 289 3
      K-04 KONOPACKA ANNA 00:37,63 250 4
      K-04 JĘDRKOWIAK WERONIKA 00:38,17 240 5
      K-04 PASZKOWSKA EMILIA 00:38,37 236 6
      K-04 GIECEWICZ ZUZANNA 00:39,37 218 7
      K-04 SZCZEPAŃSKA OLIMPIA 00:43,07 167 8
      K-04 WOŁOSZCZUK NATALIA 00:49,64 109 9
      K-04 PIJANOWSKA OLIWIA 00:51,52 97 10
      K-05 DOPART MARCELINA 00:29,10 542 1
      K-05 FIAŁKOWSKA MARTYNA 00:31,58 424 2
      K-05 DOPART MARTYNA 00:32,27 397 3
      K-05 LIS JULIA 00:34,10 337 4
      K-05 LEBDA BARBARA 00:35,30 303 5
      K-09 REMBOWSKA KAROLINA 00:39,46 217 1
      K-14 OSTROWSKA REGINA 00:57,29 71 1
      M-01 RZOŃCA KACPER 01:06,07 29 1
      M-01 KANDEFER SZCZEPAN 01:21,51 15 2
      M-02 ŻYZAŃSKI ALAN 00:43,71 100 1
      M-02 MUSIAŁ JULIAN 00:58,25 42 2
      M-02 ZAJĄC MICHAŁ 01:06,50 28 3
      M-03 WITKIEWICZ PIOTR 00:33,84 215 1
      M-03 KOWALCZYK LUCJAN 00:42,20 111 2
      M-04 BLACHETA PASCAL 00:30,93 282 1
      M-04 WITKIEWICZ PAWEŁ 00:37,29 161 2
      M-04 GOLEC JAKUB 00:37,79 155 3
      M-04 KANDEFER MIKOŁAJ 00:41,00 121 4
      M-04 ANTONÓW MICHAŁ 00:46,13 85 5
      M-05 CURYŁO JAKUB 00:26,42 453 1
      M-05 DUBANIEWICZ MICHAŁ 00:35,77 182 2
      M-05 ENGEL JAN 00:36,22 176 3
      M-05 MIKOŁAJ STANKOWSKI 00:36,77 168 4
      M-06 DUBANIEWICZ KAROL 00:29,22 335 1
      M-08 ŁAŹNIOWSKI DANIEL 00:43,03 104 1
      M-09 RZOŃCA PATRYK 00:49,86 67 1
      M-13 OKOPIŃSKI TACJUSZ 00:38,40 147 1
      M-14 GRYC HENRYK 00:38,24 149 1
      W zawodach wzięło udział 51 zawodniczek i zawodników.
      Jan Chryczyk

      KUDOWSKA AMATORSKA LIGIA PŁYWACKA 2017


      W piątek 13 stycznia o 19.15 odbędzie się I edycja trzeciego sezonu Amatorskiej Kudowskiej Ligi Pływackiej.
      Regulamin zawodów jest taki sam jak w roku poprzednim , jedynie zmieniają się roczniki w kategoriach wiekowych.
      KATEGORIE WIEKOWE:
      I - 2010 i młodsi
      II - 2009-2008
      III - 2007-2006
      IV - 2005-2004
      V - 2003-2001
      VI - 2000-1997
      VII - 1996-1992
      VIII - 1991-1987
      IX - 1986-1982
      X - 1981-1977
      XI - 1976-1972
      XII - 1971-1967
      XIII - 1966-1962
      XIV - 1961-1957
      XV - 1956-1952
      XVI - 1951-1947
      XVII - 1946 i starsi
      Zapraszamy na zawody.
      Jan Chryczyk



      Starsze aktualności
      ULKS "Wodny Świat" Kudowa-Zdrój
      wczasy nad morzem Hel kwatery noclegi nad morzemulkswodnyswiat.pl Error: unable to get links from server. Please make sure that your site supports either file_get_contents() or the cURL library.
      Kalambury